Opinie o Nas

Hydrolizat białka

Hydrolizat białka to „najczystszy” rodzaj odżywki bazującej na białku serwatkowym. Znajduję się w niej od 95 do 100% protein. Taki wynik udało się uzyskać poprzez zastosowanie w produkcji procesu hydrolizy. Dlatego Hydrolizat białka wspiera budowę masy mięśniowej i może być świetnym źródłem białka w diecie.

Białko WPH w swoim składzie posiada minimalną zawartość cukrów i tłuszczy – dlatego idealnie sprawdzi się zarówno dla osób kształtujących masę mięśniową, jak i dla osób odchudzających się, czy będących na redukcji tkanki tłuszczowej. Hydrolizat białka WPH jest też dobrym wyjściem dla osób, u których po spożyciu dużej ilości laktozy nasilają się problemy żołądkowe.

WPH to białko dla najbardziej wymagających. Jeśli cenisz przede wszystkim jakość i chcesz dostarczyć mięśniom to, co najlepsze- zakup WPH będzie trafną decyzją. Jeżeli zależy Ci na optymalnych efektach w budowie beztłuszczowej, dobrze wyprofilowanej sylwetki, hydrolizat przyniesie Ci największe korzyści.

W naszej ofercie znajdą państwo odżywki WPH najwyższej jakości, o różnych ciekawych smakach. Przekonaj się o imponujących efektach stosowania, najczystszej odżywki białkowej, zamawiając ją w naszym sklepie internetowym!

Wyświetlanie jednego wyniku

Jak działa hydrolizat białka WPH?

WPH jest najlepiej przyswajalną i najszybciej wchłanialną formą białka serwatki. Dostarcza nam największą ilość białka, dlatego też w szybki sposób pomoże nam zbudować i utrzymać beztłuszczową masę mięśniową. Jednocześnie białko WPH zapewni nam odpowiednie wsparcie podczas redukcji tkanki tłuszczowej czy odchudzania. Suplementacja hydrolizatu białka przyczyni się dodatkowo do skutecznej i szybkiej regeneracji mięśni, po wysiłku fizycznym.

Czym wyróżnia się WPH?

Białko WPH wyróżnia się, przede wszystkim:

  • Najkrótszym czasem trawienia (0,2-0,5 h)
  • Najwyższą  zawartością protein (95-100%)
  • Bardzo dobrą rozpuszczalnością
  • Zawiera znikomą zawartość laktozy
  • Posiada dobre działanie anaboliczne

 

Hydrolizat białka WPH – dla kogo?

Białko WPH najczęściej wybierane jest przez zawodników sportów sylwetkowych, sportowców wyczynowo-siłowych i zawodowych sportowców. Najczystsza forma białka, sprawdzi się dla osób chcących szybko zregenerować mięśnie (po wysiłku) jak i tych chcących uzyskać imponującą, beztłuszczową masę mięśniową. WPH jest zalecane osobom, które nie powinny spożywać laktozy i osobom zależącym na stracie zbędnych kilogramów.

WPH – dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie porcji 30 g 1-3 razy dziennie rozpuszczając w 150 ml wody lub mleka i wypijanie między posiłkami.

Czy białko WPH posiada skutki uboczne stosowania?

W białku WPH znajduję się prawie 100% zawartość czystego białka i znikome ilości laktozy oraz tłuszczy. Dlatego jest ono odpowiednie dla alergików i osób mających problemy trawienne. Stosując WPH w odpowiednich, zalecanych porcjach nie doświadczymy skutków ubocznych. Nie należy samemu zwiększać dawki określonej przez producenta, ponieważ mogą wystąpić problemy związane z układem trawiennym (m.in wzdęcia)

Hydrolizat białka WPH – czy warto?

Zdecydowanie warto jest wybrać hydrolizat białka WPH. To najczystsza forma białka, która posiada najszybszy czas wchłaniania i trawienia. Co przekłada się na szybciej pojawiające się efekty stosowania. WPH w bezpieczny sposób pozwoli nam na wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewni odpowiednią i szybką regenerację mięśni, po wysiłku fizycznym. To także odpowiednie wyjście dla osób, którym zależy na utracie zbędnej tkanki tłuszczowej!

Jedynym minusem białka WPH jest jego wyższa cena. Jednak w tym przypadku cena jest adekwatna do działania! Przekonaj się sam i wypróbuj działanie hydrolizatu białka WPH, zamawiając go na naszej stronie internetowej!