Opinie o Nas

Jabłczan kreatyny

Suplement na masę, siłę i wytrzymałość

Czym jest jabłczan kreatyny?

Jabłczan kreatyny to połączenie trzech cząsteczek kreatyny z kwasem jabłkowym. Takie połączenie pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów działania tych dwóch substancji.

Zaawansowana kompozycja łącząca kreatynę i kwas jabłkowy to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form kreatyny. Jabłczan kreatyny jest o wiele lepiej przyswajalny, posiada znacznie wyższą jakość i lepszą wytrzymałość. Potrójna cząsteczka jabłczanu umożliwia też większą odporność podczas procesu trawienia.

Jabłczan kreatyny przyczynia się do rzeczywistego wzrostu masy mięśniowej. Dzięki systematycznej suplementacji jabłczanu kreatyny zapewnimy sobie dodatkową energię oraz  odbudowę zniszczonych komórek mięśniowych. Badania wykazały, że poprzez zapewnienie dodatkowej energii, jabłczan kreatyny pozwala na zwiększenie wytrzymałości treningowych i zwiększenie siły. Dodatkowo suplement wzmocni mechanizmy regeneracyjne.

Jabłczan kreatyny  oprócz przyczynienia się do budowy masy mięśniowej i zwiększenia wytrzymałości, sprawdzi się również podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Ponieważ energia, jaką dostarczy nam suplement zostaje wykorzystana do  stymulacji tempa przemiany materii, oraz do nasilenia potliwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Jakie działanie posiada jabłczan kreatyny?

Suplementacja jabłczanu kreatyny przynosi masę korzyści dla naszego organizmu. Między innymi:

 • Jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwiobiegu –  poprzez  wyższą biodostępność
 • Szybko odbudowuje  ATP (energię)
 • Zwiększa siłę i wytrzymałość
 • Wspomaga budowę beztłuszczowej masy mięśniowej
 • Zmniejsza ryzyko problemów żołądkowo-jelitowych
 • Jest to bardzo stabilna forma kreatyny
 • Jabłczan kreatyny wzmacnia procesy regeneracji
 • Wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej
 • Zwiększa wydolność fizyczną
 • Jest odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego
 • Jabłczan kreatyny posiada mniejszą zdolnością do retencji wody niż monohydrat kreatyny

 

Jabłczan kreatyny – dla kogo?

Jabłczan kreatyny sprawdzi się dla każdego, kto chce zwiększyć wytrzymałość swoich mięśni i ich rozmiar, bez przybierania na wadze. Jeżeli zależy Ci na poprawie wydolności organizmu i lepszej regeneracji mięśni oraz zapewnieniu sobie dodatkowej energii, ta forma kreatyny będzie dla Ciebie idealna

Dawkowanie jabłczanu kreatyny

Jabłczan kreatyny jest wydajniejszy, ponieważ  jest to bardziej stabilna forma. Uważa się, że dawka 3-5g codziennie do wysoko glikemicznego posiłku będzie optymalna. Nie należy stosować jej do tłustych lub dużo objętościowych dań, ponieważ im dłużej będzie przebywać w żołądku, tym więcej będzie miała strat.

Czy jabłczan kreatyny jest bezpieczny?

Jabłczan kreatyny to bezpieczny suplement, który nie przynosi skutków ubocznych. Mogą wystąpić jedynie dolegliwości ze strony układu pokarmowego, ale  mają związek jedynie z indywidualną nietolerancją kreatyny.

Czy warto stosować jabłczan kreatyny?

Jak najbardziej warto stosować jabłczan kreatyny. To jedna z najstabilniejszych jej form, która skutecznie wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększa naszą wytrzymałość. Jeżeli zależy Ci na poprawie kondycji, nie przybraniu przy tym na wadze –  a zwiększeniu objętości mięśni i polepszeniu wyników: siłowych, szybkościowych i wytrzymałościowych – jabłczan kreatyny to idealny suplement, zapewniający Ci to wszystko.