Opinie o Nas

Męskie Libido

Czym są boostery testosteronu?

Męskie Libido to jedne z najpopularniejszych suplementów na rynku światowym. Nie wstydem jest ich używać –  to raczej rozsądna decyzja, ponieważ mają nam pomóc. To normalne, że z wiekiem poziom testosteronu spada. I właśnie tu pojawiają się produkty, które przychodzą nam z pomocą.

Głównym zadaniem Męskie Libido (wzmacniaczy testosteronu), jest podniesienie w organizmie poziomu naturalnego testosteronu. Pozwalają utrzymać wysoki poziom, tego najważniejszego męskiego hormonu – który zresztą, jest bardzo istotny dla zdrowia. Wpływa on tak na prawdę na wszystko w organizmie mężczyzny.

Jego odpowiednia ilość, między innymi odpowiada za nasze dobre samopoczucie (zarówno psychiczne jak i fizyczne). Boostery testosteronu zwiększają możliwości treningowe i ulepszają rzeźbę ciała. Oczywiście wraz z jego wzrostem, wzrasta także libido (czyli popęd seksualny). Natomiast niski poziom testosteronu objawiać się może, na przykład otyłością brzuszną.

Skuteczność boosterów testosteronu nie ulega wątpliwościom. Jeśli jesteś sportowcem, osobą aktywną fizycznie, czy zwykłym mężczyzną chcącym zadbać o wszystko – poczynając od lepszego nastroju, po większe i silniejsze mięśnie – to boostery testosteronu Ci to wszystko zapewnią!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Jak działają boostery testosteronu?

Boostery testosteronu poprawiają jakość naszego życia, nie szkodząc tym samym dla organizmu.

Działanie boosterów testosteronu, zależy od zawartych w nich substancji. Są to preparaty naturalne, w większości przypadków ziołowe, które mają one na celu w bezpieczny sposób, zwiększyć lub poprawić działanie testosteronu, poprzez:

 • Zwiększenie gęstości receptorów androgenowych
 • Zwiększenie poziomu prekursorów testosteronu
 • Zwiększenie szybkości konwersji hormonów do testosteronu
  Zmniejszenie tempa aromatyzacji testosteronu
  Zwiększenie poziomu innych substancji
  Obniżanie aktywności białka wiążącego SHBG

 

Korzyści płynące ze stosowania boosterów testosteronu:

O odpowiedni poziom testosteronu nie dba się tylko ze względów seksualnych (by zwiększyć libido). Testosteron posiada kluczowe funkcję dla zdrowia męskiego, także dobrego samopoczucia i większej pewności siebie! Boostery testosteronu stosuję się dla zwiększenia możliwości treningowych i ulepszenia sylwetki swojego ciała. Co jest zresztą bardzo skuteczne. Oprócz tego, boostery testosteronu:

 • Zwiększają siłę mięśniową
  Zwiększają masę mięśniową
  Przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej
  Zapewniają lepszą i sprawniejszą regenerację mięśni (szczególnie po wzmożonym treningu)
  Zwiększają wytrzymałość fizyczną
 • Zwiększają energię – która przekłada się na lepszy dzień lub intensywniejszy trening
 • Powodują wzrost samooceny, poziom motywacji i pewności siebie
 • Powodują wzrost libido (popędu seksualnego)
 • Polepszają  pamięć
 • Zagęszczają strukturę kośćca

 

Jak widać suplementacja boosterów testosteronu, jest jak najbardziej potrzebna i korzystna dla zdrowia mężczyzny!

 

Dla kogo przeznaczone są boostery testosteronu?

Boostery testosteronu są przeznaczone, dla  mężczyzn posiadających nieodpowiednią, mniejszą ilością tego hormonu w organizmie. Chcących jednocześnie zadbać o zdrowie, lepszą samoocenę i wygląd swojej muskulatury. Zaleca się je mężczyznom narażonym na większy wysiłek fizyczny, częsty stres czy mających problemy ze snem. Jak i również tym mającym problemy z erekcją, aby zwiększyć swój popęd seksualny i pewność siebie.

 

Jak dawkować boostery testosteronu?

Każdy booster testosteronu należy przyjmować w innych dawkach. Wszystko zależne jest od składu. W opakowaniach zawsze jest ulotka, w której znajduje się sposób oraz ilość, czas i pora  stosowania. Nie należy przekraczać ilości zalecanej przez producenta.

Boostery testosteronu – czy są bezpieczne?

Tak, boostery testosteronu są bezpieczne i ich przyjmowanie nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi, ponieważ  w większość  posiadają naturalne składy. Powstały one w celu wsparcia organizmu . Warto jednak zawsze sprawdzić skład produktu.

Czy warto stosować boostery testosteronu?

Z pewnością warto jest stosować boostery testosteronu. Ich suplementacja znaczne poprawia  jakość naszego życia i wykonywanych treningów. Dzięki naturalnym boosterom testosteronu zadbamy o silne kości i mięśnie, dobre samopoczucie i polepszenie pamięci! Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami!