Opinie o Nas

Przedtreningówki pompujące

– suplementy poprawiające ukrwienie mięśni

Przedtreningówki pompujące pomagają w dostarczeniu większej ilości krwi do mięśni podczas treningu. To powoduje, że stają się one bardziej nabrzmiałe i pełniejsze. Uzyskany dzięki tego rodzaju przedtreningówkom efekt jest szczególnie pożądany w trakcie wysiłku o charakterze siłowym, którego cel to rozbudowa muskulatury lub wzrost siły mięśni. Dzięki tzn. “pompie mięśniowej” uzyskujemy przede wszystkim lepszą jakość wykonywanych treningów.

Przedtreningówki pompujące umożliwiają dostarczenie większej ilości składników odżywczych do mięśni. Co wiąże się z lepszą i szybszą regeneracją mięśni. Stosując przedtreningówki pomopujące znacząco poprawimy nasze wyniki sportowe, polepszymy samopoczucie i zadbamy o kondycję organizmu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zwiększenie dopływu krwi do komórek mięśniowych jest możliwe głównie za sprawą tlenku azotu, który odpowiada za uczucie tzw. pompy podczas treningu. Taka reakcja biochemiczna jest korzystna z punktu widzenia osób uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe, ponieważ pozwala na dostarczenie mięśniom jeszcze większych ilości niezbędnych składników, jak np. aminokwasy, witaminy czy minerały.

Przedtreningówki pompujące są pozbawione działania stymulującego lub jest ono minimalne. Dzięki temu możesz z powodzeniem je stosować bez ryzyka nadmiernego pobudzenia organizmu, na którym przecież nie zawsze Ci zależy.