Opinie o Nas

AAKG / Arginina

Przedtreningówki zawierające AAKG, argininę przygotują Twój organizm do wytężonego treningu. Zastosuj je przed wysiłkiem, a pobudzisz się do ciężkiej aktywności i poprawisz wydolność mięśni w trakcie ćwiczeń.

Użycie AAKG, argininy skutkuje zwiększonym uczuciem „pompy” mięśniowej. Sięgając po przedtreningówki z zawartością tych substancji, stworzysz organizmowi optymalne warunki do wysiłku, co przełoży się na efektywniejszy i dłuży trening, który przyniesie jeszcze więcej satysfakcji.

Pożądane rezultaty stosowania suplementów z AAKG, argininą i cytruliną wynikają m.in. z tego, że ich spożycie podnosi poziom tlenku azotu w komórkach. Na skutek tego do mięśni dociera więcej krwi. Lepsze ukrwienie oznacza zaś większą „pompę” mięśniową, a także przyczynia się do wzrostu wydolności. Oznacza to, że poprzez spożycie przedtreningówek z AAKG, argininą i cytruliną poprawisz nie tylko masę i siłę, ale również wytrzymałość organizmu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czym jest AAKG, arginina?

AAKG to suplement diety, którego głównym składnikiem jest alfa-ketoglutaran L-argininy. AAKG przyjmowany jest jako suplement przedtreningowy, ponieważ powoduję pompę, napędzającą do działania i zwiększa naszą siłę. Oprócz tego, rozszerza naczynia krwionośne – co wiąże się z szybszym rozrostem tkanki mięśniowej oraz lepszą potreningową regeneracją mięśni. Oprócz tego AAKG usprawnia transport składników aktywnych do komórek.

Arginina to jeden z aminokwasów endogennych.  Jej głównym zadaniem jest produkcja tlenku azotu, którego działanie ułatwia transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej. Arginina zwiększa efektywność regeneracji po wysiłku fizycznym, zwiększa efekt pompy mięśniowej oraz znacznie podnosiwydajność organizmu. Stosowanie jej przed aktywnością, zwiększa jakość i satysfakcję z wykonanego treningu.

AAKG gwarantuje nam przede wszystkim znacznie lesze odżywienie, ukrwienie, a także dotlenienie mięśni. Przekłada się to na uzyskanie “pompy” lepszej niż w przypadku stosowania ich pojedynczo. Oprócz tego, takie połączenie zapewnia świetne warunki do syntezy włókien mięśniowych i zapewnia lepszą regenerację mięśni.

 

Działanie AAKG, argininy

AAKG:

 • Hamuje rozkład białek w organizmie
 • Zwiększa siłę, co przekłada się na intensywniejsze treningi
 • Zwiększa masę mięśniową
 • Poprawia libido
 • Zwiększa wydzielanie tlenku azotu (NO) w organizmie
 • Dodaje energii do ćwiczeń
 • Zwiększa tempo usuwania toksyn z organizmu

 

ARGININA:

 • Poprawia przepływ krwi i obniża ciśnienie krwi
 • Zwiększa efekt pompy mięśniowej
 • Poprawia wydolność organizmu
 • Poprawia przepływ krwi i obniża ciśnienie krwi
 • Wspomaga regenerację po treningu
 • Reguluje metabolizm
 • Wspiera układ odpornościowy
 • Poprawia insulino wrażliwość u chorych z cukrzycą typu II

 

Arginina, cytrulina, AAKG – dla kogo?

Arginina i AAKG to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Mają one na celu zapewnić “pompę” mięśniową, wspomóc regenerację mięśni, zapewnić im warunki do szybszego wzrostu  oraz poprawić wydolność treningową.

Arginina stosowana jest w celu poprawy aktywności fizycznej, ale również idealna jest dla osób, którym zależy na detoksykacji organizmu. Arginina stosowana jest również przy chorobach sercowo-naczyniowych.

 

Czy arginina i AAKG są bezpieczne?

Stosowanie AAKG również uważa się za bezpieczne. AAKG ma na celu wspomóc sportowców w regeneracji mięśni i zwiększeniu rozrostu tkanki mięśniowej. Jak w przypadku każdej substancji nie powinniśmy jej przedawkowywać, bo może mieć to niekorzystny wpływ na nasz organizm i zdrowie

Natomiast długotrwała suplementacja argininy, nie jest korzystna dla zdrowia. Nadmiar tlenku azotu zmienia jego korzystne działanie na szkodliwe.

Czy warto suplementować argininę i AAKG

Zdecydowanie warto jest stosować zarówno AAKG jak i argininę. Mają one ten sam cel- wspomóc regenerację, zapewnić szybszy wzrost mięśni oraz pompę mięśniową. Przedtreningówki z AAKG, cytruliną i argininą pobudzają nad do lepszego i efektywniejszego treningu. Dzięki nim nie tylko zwiększymy naszą siłę, wytrzymałość i rozrost mięśni, ale również poprawimy wydolność organizmu. Przekonaj się sam, że te przedtreningówki działają cuda!